Již 20 let plníme vaše sny!

czech l slovak l english l deutsch l french

Sruby ze skladu

Akcia - zruby na predajPOZOR! DALŠÍ SNÍŽENÍ CEN!

Hledáte cenově přístupné sruby?

DREVODOM Rajec CZ se sídlem v Říčanech přichází na český trh jako mladší bratr slovenské společnosti DREVODOM Rajec, s.r.o., který splní sen o bydlení v srubovém domě i Vám.

V současnosti Vám nabízíme nejen nádherné srubové domky, pobočku v Říčanech u Prahy, ale také novou bezkonkurenční cenovou nabídku.

DREVODOM RAJEC CZ = NOVÉ CENY

Z důvodu finanční krize si bohužel několik našich zákazníků neodebralo své již vyrobené nebo v současnosti se vyrábějící stavby, které Vám nyní nabízíme k prodeji za zvýhodněné ceny s výraznou slevou.

Uvedené sruby je možné vidět v našem výrobním areálu vyhotovené do podoby skeletu, kde jsou v současnosti vyhotovené do podoby skeletu, zakonzervované a připravené k okamžitému odebrání.

Pro bližší informace prosím kontaktujte naše obchodní oddělení na uvedených kontaktech.

 

Srub č. 80

thumb C2thumb C3

- zastavěná plocha 68,4m2

- průměr kulatiny 300-320 mm
- bez projektu

CENA ZA SKELET:
- původní: 966.282,-- Kč bez DPH
- akční: 780.675,- Kč bez DPH

Čítať ďalej...
Využijte naše profesionální služby a neváhejte nás kontaktovat >>

Srubové domy

Sruby se staví z na sebe kladených překřížených dřevěných trámů. Sruby byly stavěny v místech s větší koncentrací převážně jehličnatých lesů, například ve Skandinávii nebo v Severní Americe.

Srubové domy jsou stavěny zejména kvůli svým tepelným vlastnostem. Dřevo také není tak náročné na zpracování. Dřevěné srubové domy jsou velmi lehké a pevné oproti stavbám z cihel a betonu.

Dřevěné stavby se díky vlastnostem dřeva ohřívají pozvolna, kdy se rychle ohřeje vzduch, dřevo naakumuluje teplo, které se pak pomalu vydává, protože se ohřívá pouze tenká vrstva dřeva. Sruby se nejčastěji staví z borovicového, modřínového a smrkového dřeva.

Hlavními technologiemi výstavby srubových domů jsou norská (evropská) a kanadská technologie. Kanadská technologie výstavby pro sruby používá kulatiny a kmeny bez kůry. Norská technologie výstavby pro sruby používá klády, opracované ze dvou stran. Stěny jsou u těchto srubů rovné. Charakteristickým prvkem této technologie je také tzv. "norský spoj", kdy se do sebe spoje zaklíní.

Virtuální prohlídka

virtualna-prehliadka-zrubov-left

Exkluzivní nabídka!

pozemky-liptov-reklama

Výstavba rekreačních domů na Liptově

srubove-domy-liptov
Vybrali jsme pro Vás atraktivní lokalitu na Liptově, kde společnost DREVODOM RAJEC, s.r.o. zrealizuje výstavbu stylových srubových rekreačních domů ...

Prohlédněte si fotografie >>>

Naše sruby:

galeria-zruby-devodom001.jpg galeria-zruby-devodom0010.jpg galeria-zruby-devodom0012.jpg galeria-zruby-devodom00134.jpg galeria-zruby-devodom0017.jpg galeria-zruby-devodom002.jpg galeria-zruby-devodom0020.jpg galeria-zruby-devodom004.jpg galeria-zruby-devodom005.jpg galeria-zruby-devodom006.jpg galeria-zruby-devodom007.jpg galeria-zruby-devodom008.jpg

Go to top

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby