Již 20 let plníme vaše sny!

czech l slovak l english l deutsch l french

Reakce našich zákazníků

Červenec 2016

Vážený pane Brončeku,

přeji Vám krásný den. Musím Vám napsat reakci na naši stavbu v Horním Kožlí. Bohužel jsme stavěli 3 dny, kdy tady bylo naprosto hrozné počasí. Ze tří dnů nám cca 2 a půl pršelo a lilo. Dokonce nám jeden kamion zapadl na stavbě do bahna a museli jsme shánět odtah z pozemku na cestu. Byl to boj. Ale hlavně Vám chci napsat o Vaší partě montážníků. Byl to neuvěřitelný koncert čtyř sehraných kluků, kteří makali od 6 ráno do pozdního večera. Většinou nás večer vyhnal déšť změněný na hustý déšť. Každý večer odjížděli na ubytování totálně promočení a zmrzlí. Přesto je nenapadlo ani na chvíli práci přerušit a napříč počasí stále stavěli a stavěli. Prostě mimořádná parta úžasných a skvělých chlapů. Vám moc děkujeme, že jsme dostali právě je a ještě jednou děkujeme chlapům za skvělou práci. Vyřiďte jim to prosím a ještě jednou jim poděkujte!!!

Jsme moc rádi, že stavíme s Vámi!!!

Miloslav Martan

Martanovi

Červen 2016

Děkuji firmě Drevodom Rájec - Slovensko za realizaci srubu. Těžba dřeva dle fáze měsíce, blesková zpětná komunikace s Jankou Jatiovou a panem Svorníkem.

Největší dík patří partii pana Beránka za kvalitně odvedenou přípravu a montáž srubu.

Miroslav Datinský

Troubsko Lísek

 

zrub Troubsko

Září 2012

"Dnes v neděli mám čas a sílu něco napsat. Co se týče Vašich montážníků, tak sehranou a slušnou partu se jen tak nevidí. Veškeré práce provedli do detailu přesně. Také organizace celé akce byla velice profesionální a dobře organizovaná. Vaši firmu doporučuji všem, kteří maji zájem o takovou stavbu.
Děkuji za příjemnou a profesionalní spolupráci..."

Srpen 2012

"Včera večer tři Vaši pracovníci dokončili stavbu skeletu našeho srubu. Nezapamatovala jsem si jejich příjmení, ale byl to Marek 1, Marek 2 a Tomáš. Byla jsem u stavby celou dobu a mohu říci (a to nejen já a moje rodina ale i sousedé, přátelé kteří se přišli na stavbu podívat a jeřábníci), že nejen svou prací, ale i chováním jsou opravdu na úrovni. Museli si poradit i s neplánovanými změnami ve stavbě (posunutí komínu), zbytečně velkým otvorem pro schodiště, přimontováním krákorce na starý jeřáb, který jsme měli první den a to vše bez nervozity a s jim samozřejmou ochotou. Byla radost se na jejich souhru na stavbě srubu dívat.

Čítať ďalej...

Červenec 2012 - dar od spokojeného zákazníka

"Stavali majstri, čo drevo im spieva pod rukami."
majstri_lehotsky

Strana 1 z 3

Využijte naše profesionální služby a neváhejte nás kontaktovat >>

Srubové domy

Sruby se staví z na sebe kladených překřížených dřevěných trámů. Sruby byly stavěny v místech s větší koncentrací převážně jehličnatých lesů, například ve Skandinávii nebo v Severní Americe.

Srubové domy jsou stavěny zejména kvůli svým tepelným vlastnostem. Dřevo také není tak náročné na zpracování. Dřevěné srubové domy jsou velmi lehké a pevné oproti stavbám z cihel a betonu.

Dřevěné stavby se díky vlastnostem dřeva ohřívají pozvolna, kdy se rychle ohřeje vzduch, dřevo naakumuluje teplo, které se pak pomalu vydává, protože se ohřívá pouze tenká vrstva dřeva. Sruby se nejčastěji staví z borovicového, modřínového a smrkového dřeva.

Hlavními technologiemi výstavby srubových domů jsou norská (evropská) a kanadská technologie. Kanadská technologie výstavby pro sruby používá kulatiny a kmeny bez kůry. Norská technologie výstavby pro sruby používá klády, opracované ze dvou stran. Stěny jsou u těchto srubů rovné. Charakteristickým prvkem této technologie je také tzv. "norský spoj", kdy se do sebe spoje zaklíní.

Virtuální prohlídka

virtualna-prehliadka-zrubov-left

Exkluzivní nabídka!

pozemky-liptov-reklama

Výstavba rekreačních domů na Liptově

srubove-domy-liptov
Vybrali jsme pro Vás atraktivní lokalitu na Liptově, kde společnost DREVODOM RAJEC, s.r.o. zrealizuje výstavbu stylových srubových rekreačních domů ...

Prohlédněte si fotografie >>>

Naše sruby:

galeria-zruby-devodom001.jpg galeria-zruby-devodom0010.jpg galeria-zruby-devodom0012.jpg galeria-zruby-devodom00134.jpg galeria-zruby-devodom0017.jpg galeria-zruby-devodom002.jpg galeria-zruby-devodom0020.jpg galeria-zruby-devodom004.jpg galeria-zruby-devodom005.jpg galeria-zruby-devodom006.jpg galeria-zruby-devodom007.jpg galeria-zruby-devodom008.jpg

Go to top

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby