Již 20 let plníme vaše sny!

czech l slovak l english l deutsch l french

Dřevostavba roku 2014

 thumb thumb v2

Díky podpoře našich fanoušků jsme získali ocenění Dřevostavba roku 2014. Ještě jednou patří všem velké DÍKY!
Ocenění se budou předávat na veletrhu Dřevostavby 2015, který se uskuteční ve dnech 11.-14.2.2015 na výstavišti v Praze - Holešovicích.
Najdete tam samozřejmě i náš stánek, kde vám náš tým rád zodpoví všechny vaše otázky. Těšíme se na vaši návštěvu.

srub_Praha-Kersko_Brt-04.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-05.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-06.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-07.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-08.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-09.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-10.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-11.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-12.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-13.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-14.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-15.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-16.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-17.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-18.jpg srub_Praha-Kersko_Brt-19.jpg

Využijte naše profesionální služby a neváhejte nás kontaktovat >>

Srubové domy

Sruby se staví z na sebe kladených překřížených dřevěných trámů. Sruby byly stavěny v místech s větší koncentrací převážně jehličnatých lesů, například ve Skandinávii nebo v Severní Americe.

Srubové domy jsou stavěny zejména kvůli svým tepelným vlastnostem. Dřevo také není tak náročné na zpracování. Dřevěné srubové domy jsou velmi lehké a pevné oproti stavbám z cihel a betonu.

Dřevěné stavby se díky vlastnostem dřeva ohřívají pozvolna, kdy se rychle ohřeje vzduch, dřevo naakumuluje teplo, které se pak pomalu vydává, protože se ohřívá pouze tenká vrstva dřeva. Sruby se nejčastěji staví z borovicového, modřínového a smrkového dřeva.

Hlavními technologiemi výstavby srubových domů jsou norská (evropská) a kanadská technologie. Kanadská technologie výstavby pro sruby používá kulatiny a kmeny bez kůry. Norská technologie výstavby pro sruby používá klády, opracované ze dvou stran. Stěny jsou u těchto srubů rovné. Charakteristickým prvkem této technologie je také tzv. "norský spoj", kdy se do sebe spoje zaklíní.

Virtuální prohlídka

virtualna-prehliadka-zrubov-left

Exkluzivní nabídka!

pozemky-liptov-reklama

Výstavba rekreačních domů na Liptově

srubove-domy-liptov
Vybrali jsme pro Vás atraktivní lokalitu na Liptově, kde společnost DREVODOM RAJEC, s.r.o. zrealizuje výstavbu stylových srubových rekreačních domů ...

Prohlédněte si fotografie >>>

Naše sruby:

galeria-zruby-devodom001.jpg galeria-zruby-devodom0010.jpg galeria-zruby-devodom0012.jpg galeria-zruby-devodom00134.jpg galeria-zruby-devodom0017.jpg galeria-zruby-devodom002.jpg galeria-zruby-devodom0020.jpg galeria-zruby-devodom004.jpg galeria-zruby-devodom005.jpg galeria-zruby-devodom006.jpg galeria-zruby-devodom007.jpg galeria-zruby-devodom008.jpg

Go to top

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby